Zwiedzamy okoliczne muzea - Muzeum Medycyny i Farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

marca
Katowice

Szanowni Słuchacze UTW w UŚ.

W dniu 26 marca 2019 roku (wtorek) zwiedzimy z przewodnikiem, ostatnio utworzone:

Muzeum Medycyny i Farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Ostrogórskiej nr. 30.

Przejazd nastąpi autobusem nr. 835 o godz. 9:48 z ul. Piotra Skargi w Katowicach, do przystanku Sosnowiec ul. Ostrogórska. Dalej krótki spacer, zakup biletów i zwiedzanie do ok. godz. 12-tej.

Wizyty w muzeach oraz związane z tym przejazdy, mają charakter indywidualny, i każdy uczestnik ponosi ich koszt, albo korzysta z ulg lub zwolnień w opłatach (np. komunikacyjnych).

Koszt ulgowego biletu muzealnego wynosi 5,00 zł/osoby + przewodnik 25,00 zł za grupę osób.

Zapraszamy osoby zainteresowane.

wt., 2019-02-12 09:12 — Piotrowska

Powiązane galerie:

Droga Studentko, Szanowny Studencie!

Czy uczestniczyłaś/eś w tym wydarzeniu i masz zdjęcia, którymi chcesz się podzielić?
Kliknij, by dowiedzieć się, jak udostępnić zdjęcia i utworzyć swoją pierwszą galerię. Czekamy!