Zwiedzamy okoliczne muzea - Muzeum Miasta Gliwice - Willa Caro

maja
Katowice

Aktualizacja 06.05.2019r.

Przejazd nastąpi autobusem nr 870 o godz. 9:04 z ul. Mickiewicza w Katowicach do Placu Piastów w Gliwicach (ok. godz. 9:57). Zbiórka uczestników o godz. 9:00 na przystanku autobusu. Zmiana wynika z krótszego czasu przejazdu autobusem 870.

Szanowni Słuchacze UTW w UŚ.

W dniu 8 maja 2019 roku (środa) zwiedzimy z przewodnikiem,

Muzeum Miasta Gliwice - Willę Caro, przy ul. Dolnych Wałów nr 8a.

Przejazd nastąpi autobusem nr 840 o godz. 9:07 z ul. Mickiewicza w Katowicach do Gliwic (ok.10:15). Dalej krótki spacer, zakup biletów i zwiedzanie Willi Caro, do około godz. 12:00.

Koszt zwiedzania wynosi: 60- zł za grupę powyżej 10 osób.

Nasze wizyty w muzeach mają zawsze charakter indywidualny i każdy uczestnik sam kupuje bilet wstępu oraz ponosi koszta przejazdu, albo korzysta z ulg lub zwolnień w tych opłatach.

Osoby chętne mogą także indywidualnie zwiedzić pobliski Park Miejski z Palmiarnią w Gliwicach.

śr., 2019-04-03 08:29 — Piotrowska

Powiązane galerie:

Droga Studentko, Szanowny Studencie!

Czy uczestniczyłaś/eś w tym wydarzeniu i masz zdjęcia, którymi chcesz się podzielić?
Kliknij, by dowiedzieć się, jak udostępnić zdjęcia i utworzyć swoją pierwszą galerię. Czekamy!