Zaproszenie na I Świętochłowicką Uniwersjadę Seniorów - zapraszamy również kibiców !

października
Katowice,

Zapraszamy również kibiców do uczestnictwa w I Świętochłowickiej Uniwersjadzie Seniorów.
Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa do dnia 24. września br. w Sekretariacie UTW. Opłata za uczestnictwo tak jak kibiców, opłacona zostanie ze składek słuchaczy.
Dojazd we własnym zakresie tramwajem nr 11 lub autobusem 840 z Katowic, ul. Mickiewicz do przystanku Piaśniki - Skrzyżowanie.

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

W imieniu Zarządu  i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Świętochłowicach zapraszam serdecznie do udziału w dniu 10 października 2015 r. w I Świętochłowickiej Uniwersjadzie Seniorów.

Honorowy patronat nad Uniwersjadą objął Prezydent Miasta Świętochłowice.

Uroczyste otwarcie planujemy na godz. 10-tą.

Sportowe zmagania zorganizujemy w następujących konkurencjach: pływanie, kajakarstwo, tenis stołowy, wyścigi rowerowe i strzelectwo, które odbędą się na terenie  Ośrodka Sportu       i Rekreacji  Skałka w Świętochłowicach.

W załączeniu przesyłamy :

- Formularz zgłoszeniowy w formie arkusza Excel, (na dolnym pasku arkusza wymienione są   poszczególne dyscypliny ).

- Informację o zasadach przebiegu i punktacji poszczególnych dyscyplin sportowych.

Potwierdzeniem udziału w Uniwersjadzie będzie przesłanie imiennego wykazu zawodników w poszczególnych konkurencjach na formularzach zgłoszeniowych drogą elektroniczną na adres  utw.swce@wp.pl  w nieprzekraczalnym terminie do 25.09.2015 r.

Warunkiem uczestnictwa jest także informacja na temat ogólnej liczby osób reprezentującej Uniwersytet (w tym kibiców) oraz dokonanie wpłaty na rachunek UTW           w Świętochłowicach w banku BZWBK: Nr 30 1090 1812 0000 0001 1682 5023, sumy stanowiącej wielokrotność kwoty 20 zł, stosownie do liczby zgłoszonych uczestników (zawodnicy i kibice). Opłata ta zostanie pokryta ze składek słuchaczy UTW w US

W ramach tej opłaty gwarantujemy 3 poczęstunki: serwis kawowy z ciastem, ciepłe danie w porze obiadowej oraz kiełbaski przy ognisku, a także szereg innych atrakcji.

Szczegółowy program imprezy prześlemy  w terminie późniejszym.

Pragniemy podkreślić, że sportowe zmagania mają przynieść nie tylko satysfakcję  biorącym w nich udział seniorom ale przede wszystkim mają być okazją do wspólnych                  i radosnych przeżyć w gronie Sąsiadów.

Wyrażając  nadzieję na przyjęcie naszego zaproszenia łączę serdeczne pozdrowienia

w imieniu Zarządu

Prezes UTW w Świętochłowicach

Krystyna Rawska

Świętochłowice, dnia 5.09.2015r.

INFORMACJE  I  ZASADY PRZEBIEGU KONKURENCJI  ORAZ  PUNKTACJI

Osoby zainteresowane udziałem w Spartakjadzie proszone są o zgłoszenie się w Sekretariacie UTW osobiście lub telefonicznie - 32 3592122, w godzinach od 9:00 do 15:00 do dnia 21.09.2015 r.

pon., 2015-09-14 17:37 — krzysteczko