Opinie i komentarze

OPINIE I KOMENTARZE


Droga Ado, jestem wzruszona po przeczytaniu Twoich wierszy. Dziękuję za ofiarowany mi, z dedykacją, tomik. (zobacz więcej)

Krystyna Banek-Kokot


Wiersze przeczytałam kilkakrotnie. Są ciepłe i nostalgiczne. Za każdym razem wzruszają mnie do łez. (zobacz więcej)

Jolanta Mańka


Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam Państwa teksty zgromadzone w Antologii.
Najbliższe są mi utwory Pani Ewy z Brzostyńskich van der Coghen. Szczególnie pięknie przedstawiła Autorka swego Dziadka, (zobacz więcej)

Danuta Bula


Z ogromną przyjemnością przeczytaliśmy zamieszczone w „Antologii” wiersze. Jesteśmy pełni uznania dla ich Autorów. Szczególnie urzekły i poruszyły nas cudowne, pisane z głębi serca wiersze Pani Ady Miszko. Pozdrawiamy serdecznie !

Joanna i Wojciech


Szanowni i Drodzy Przyjaciele!
Z ogromnym zaciekawieniem i głęboką uwagą zapoznałem się z Antologią zamieszczoną na stronach utw.us.edu.pl przez "grupę miłośników SŁOWA". Jako czytelnik tej wirtualnej antologii - zgodnie z zachętą ze WSTĘPU - 'znalazłem w niej myśli, nad którymi przez chwilę się zastanowiłem'. Zgłębiając treść przedstawionych utworów zauważyłem w nich bogactwo wzniosłych myśli i moc wartości nieprzemijających (zobacz więcej)

JAN T.


Opinia do wierszy Pani Ady Miszko.
Jako skromny czytelnik i nie znający się na poezji fachowiec, po przeczytaniu wierszy Pani Ady chcę wyrazić krótką opinię na temat Autorki (zobacz więcej)

Jerzy Stryjski


Wiersze Ady Miszko.
Po raz kolejny natrafiłem na wiersze Ady Miszko - tym razem w antologii, gdzie wyraźnie dominują (zobacz więcej)

Czytelnik z Poznania


Szukając informacji o uniwersytetach trzeciego wieku natrafiłam na Antologię publikowaną na Waszych stronach (zobacz więcej)

Barbara Kseń


Moje spostrzeżenia
Lubię zaglądać do „Antologii”.
Od kiedy stałam się właścicielką komputera, odkryłam nowy świat. Internet jawił mi się jak dżungla pełna miejsc tajemniczych, czasem przerażających (zobacz więcej)

Anna z Grudziądza


Dodaj swoją opinię